люк
УНП хоче захистити міські люки від грабіжників

Суворо заборонити скуповувати металеві кришки від люків працівникам у пунктах прийому металобрухту, а також не дозволяти приймати метал від неповнолітніх чи без пред’явлених документів особи.

Такі основні заходи запобігання крадіжок вуличних люків, бачить заступник голови Закарпатської обласної організації Української народної партії Микола Нечитайло, повідомляє прес-служба УНП.

За його лсовами, за рік в Закарпатській області крадуть сотні чавунних люків. А заміна однієї кришки у сорок кілограмів, обходиться комунальникам більше ніж у 800 гривень. Найчастіше скоюють такі злочини немісцеві жителі або безхатченки, які збувають викрадене у пункти прийому металобрухту. Усі вони діють порушуючи закон — без відповідних документів та дозволів.

„Вирішення цього питання не можна покладати лише на правоохоронні органи, оскільки, в цій справі першою повинна бути зацікавлена мерія міста”, − зазначив заступник голови Закарпатської УНП, додавши, що „міська Рада є саме тим органом, який видає ліцензії приймачам металу, тому, саме від неї повинен вийти суворий розпорядчий документ, який би впорядковував цей безлад та беззаконня”.

Нечитайло також зауважив, що „важливими складовими у запобіганні крадіжок є активність міліції та співпраця з пунктами прийому металобрухту”.

„Основні винуватці, які є посібниками крадіїв каналізаційних люків та інших цінних виробів чи обладнання з металу є керівники або власники приймальних пунктів, тому саме з ними потрібно вести попереджувальну роботу”, − переконаний він.

Представник УНП бачить також й інший варіант: „забезпечити місто люками, які відкриватимуться спеціальним ключем, який має ступені захисту”. „Такі люки дорогі, але це один з виходів − ліки від соціальної хвороби”, − вважає представник УНП.

«Цей бізнес, крім фінансових втрат для держави, несе смертельну небезпеку городянам. Це підступні пастки для легкового автотранспорту і особливо для дітей”, − підсумував Микола Нечитайло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.