Податковий кодекс України
Податковий кодекс оподаткує пенсіонерів

На всіх депутатів ВРУ роздали лише 15 примірників ПК.

Про це заявив член Комітету ВР з питань бюджету Олександр Чорноволенко, повідомляє прес-служба НРУ.

«Якщо в попередньому проекті Тігіпка було 5 тисяч поправок, то в цьому буде, скоріш за все, 6 тисяч. Загалом документ зроблений топорно і нехлюйськи. В ньому безліч неточностей, помилок і недоречностей», – зауважив він.

За його словами, деякі норми проекту кодексу просто вражають.

«Наприклад, це оподаткування пенсій. Росія свого часу так само додумалась оподатковувати пенсії. Але тут же їхній Конституційний Суд скасував це рішення. Таких дурниць у проекті Податкового кодексу надзвичайно багато», – сказав Олександр Чорноволенко.

На думку народного депутата, не варто поспішати із ухваленням відповідного акту. На сьогодні запропонований проект по суті не покращує відносини в цій сфері, а в деяких розділах навіть погіршує ситуацію, підкреслив політик.

Разом з тим, він не погоджується з прогнозом Віце-прем`єр-міністра з економічних питань щодо схвалення Податкового кодексу вже в жовтні.

«Не думаю, що він буде прийнятий в жовтні місяці. Більше того, поспішати з ним зовсім не варто. Бо ідея зробити на основі нового Податкового кодексу бюджет наступного року в корені помилкова, бо не відповідає Бюджетному кодексу. Він вимагає, щоб будь-які закони, на основі яких робиться бюджет наступного року, були прийняті до першого липня цього року. Якщо працювати згідно закону, то бюджет за новим податковим кодексом можна приймати лише на 2012 рік», – наголосив Олександр Чорноволенко.

Хоча, вважає парламентар, судячи з діяльності нинішньої коаліції, цілком вірогідно, що прийняття Податкового кодексу відбудеться в першому читанні і в цілому всупереч регламенту і українському законодавству.

В той же час народний депутат висловив здивування щодо формального відношення влади до відповідного проекту.

«На фракцію нам дали 3 примірники проекту. На всіх депутатів у Верховній Раді виходить всього 15. Про що тут можна далі вести мову, коли навіть фактично не дають можливості ґрунтовно ознайомитись з текстом. Це виглядає просто як формальність без реального бажання займатись законотворчістю», – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.