Едуард Кокойти
Південна Осетія стане економічно самодостатньою - Кокойти

Південна Осетія найближчим часом може стати економічно самодостатньою державою, заявив журналістам у неділю президент республіки Едуард Кокойти.

“Ми знаємо, як це робити і яким шляхом йти”, – сказав Кокойти.

Відповідаючи на запитання журналістів, які саме напрямки економіки будуть в першу чергу розвиватися в республіці, південно-осетинський лідер сказав, що перш за все увагу буде приділено тим сферам, які сприяють соціальному поліпшенню життя громадян республіки.

“Це туризм, сільське господарство і, безумовно, ми будемо намагатися впроваджувати нанотехнології”, – сказав він.

Зокрема, зазначив Кокойти, у понеділок, 20 вересня, в день 20-річчя проголошення Південно-осетинську Радянську Демократичну Республіку у складі СРСР, буде запущено виробництво енергозберігаючих світильників, розроблених на основі нанотехнологій.

Кокойти також повідомив, що Південна Осетія з успіхом взяла участь у міжнародному економічному форумі, який пройшов в Сочі.

“Представникам республіки вдалося досягти дуже гарних пропозицій і налагодити контакти для співпраці в галузі туризму. Крім того, у учасників форуму викликали інтерес нові технології, які ми вже впровадили в Південній Осетії – як ви знаєте, з завтрашнього дня ми почнемо виробляти енергозберігаючі світильники, аналогів яким у світі поки що мало”, – сказав Кокойти.

за матеріалами: РИА НОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.