Нафтогаз
Експерт: Поглинання Нафтогазу - це лише початок

Поглинання «Газпромом» компанії «Нафтогаз України» є лише одним з етапів досягнення Росією своєї основної мети – контроль всіх ключових секторів Україні.

Таку думку в прес-центрі «Главкому» висловив експерт з енергетичних питань Центру Разумкова Володимир Омельченко.

Зокрема, коментуючи можливу мету поглинання НАК «Нафтогазу» «Газпромом», він висловив упевненість, що це лише попередня мета Росії – «певний плацдарм». При цьому, на думку експерта, основною метою Росії є – «через енергетичні важелі, якщо вони вже будуть захоплені, взяти під контроль і основні промислові об’єкти України – хімічні, металургійні та промисловий сектор».

«Таким чином, вже проглядається нова експансіоністська політика Росії: будь ласка, ми беремо під контроль всі ключові сектори економіки, всі головні ресурси, починаючи з енергетичного сектора, але ми на ваш суверенітет не претендуємо, залишайте гімн, прапор і вирішуйте соціальні проблеми. Українська держава нехай вирішує соціальні проблеми, а всі ресурси буде контролювати Росія – це основна незаявлена мета політики Росії. А поглинання НАК «Нафтогазу» «Газпромом» – це один з головних етапів цієї основної задачі», – зазначив Омельченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.