карта Росії
У жовтні росіян перелічать

Витрати на проведення всеросійського перепису населення 2010 складуть близько 17 мільярдів рублів. Про це заявив на прес-конференції глава Росстату Олександр Сурін.

За його словами, такі загальні витрати з 2007 року, коли почалася підготовка до перепису.
Він пояснив, що дві третини від суми витрат – це оплата праці переписувачів. Їх мінімальна зарплата складає 5,5 тисячі рублів, тоді як під час попереднього перепису 2002 року вони заробляли півтори тисячі рублів.

Сурін зазначив, що перепис в Росії обійдеться дешевше, ніж у США. Там вартість перепису складає 50 доларів з розрахунку на людину, а в Росії – менше 4 доларів на людину.

Глава Росстату додав, що в середньому кожен переписної працівник повинен зібрати дані від 400 осіб. Простота анкети повинна допомогти правильно донести питання до населення.

Перепис населення Росії відбудеться з 14 по 25 жовтня поточного року. Попередні підсумки перепису будуть підведені в другому кварталі 2011 року, коли буде підраховано кількість чоловіків і жінок у прив’язці до конкретних населених пунктів. Другий етап, в ході якого будуть оброблятися переписні листи, завершиться не раніше кінця 2011 року.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.