БЮТ
Бютівець очолив партію "Україна майбутнього"

Політична партія “Україна майбутнього” офіційно повідомила Міністерству юстиції про внесення змін до статуту, програми, місцезнаходження та складу керівних органів організації.

Так, замість Андрія Павленка партію очолив Святослав Олійник. Відповідне рішення було ухвалене I черговим з’їздом партії, який відбувся 24 липня 2010 року.

Партія також повідомила про нову мету організації – сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, участь у виборах та інших політичних заходах. Попередня мета партії полягала в побудові сильної незалежної держави Україна на принципах верховенства права, соціально-економічної самостійності громадян, становлення громадянського суспільства тощо.

Крім того, “Україна майбутнього” змінила своє місцезнаходження. З пров. Машинобудівного у м. Києві партія переїхала на вул. Лютеранську, 16, офіс 31.

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни у складі керівних органів та внесло зміни до Реєстру політичних партій України. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Джерело IMK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.