житло, хрущовка
ПР пропонує знести київські хрущовки

Але зносити їх передчасно не радять.

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Олександр Стоян вважає, що рішення київської влади про необхідність зносу старого житла назріло давно. За словами політика, столиця повинна позбавлятися від хрущовок, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Зношені житлові будинки давно треба було замінити сучасними», – переконаний Стоян.

«Хрущовки були зроблені від бідності в свій час, це як би тимчасове житло. Тому, звичайно, якщо говорити про те, що Київ – це столиця, що це – європейське місто, то треба було давно це зробити. Не декларувати риторично, як це робили деякі політичні сили кілька років тому», – зазначив він.

«Але перш, ніж зносити хрущовки, треба подумати про тих людей, які там живуть. Спочатку треба побудувати будинки, соціальне житло, тому що, як правило, в хрущовках живуть бідні люди, переселити їх. А на місці знесення побудувати добротні будинки. Я до цього ставлюся позитивно», – резюмував Олександр Стоян.

Нагадаємо, як заявляв раніше заступник голови Солом’янської РДА Максим Шкуро, в Києві на сьогоднішній день більше 11 тис. багатоповерхових будинків і більшість з них вимагають обслуговування і ремонту. За його словами, для того, щоб підтримувати в доброму стані міський житловий фонд, на 10 районів буде потрібно 1 мільярд гривень.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.