смертна кара, страта
Палестина вводить смертну кару за продаж землі

Продаж палестинської землі ізраїльтянами карається смертною карою. Таке рішення виніс минулої неділі палестинський суд.

Як стверджує палестинська влада, цей захід є необхідною для забезпечення створення майбутньої держави.

Суддя Тает Ат-Туіль, згідно з повідомленням палестинського інформаційного агентства “Маан”, постановив, що продаж або спроба продажу землі іноземній державі є кримінальним злочином, який може каратися смертною карою.

У заяві, поширеній у зв’язку з прийнятим рішенням, Генеральна прокуратура Палестинської автономії відзначає, що даний крок представляє собою “консолідацію попередніх правових засад”, додаючи, що “постанова направлена на захист палестинського національного проекту по створенню незалежної палестинської держави”.

У минулому році палестинський трибунал засудив чоловіка до смерті через повішення за продаж землі ізраїльській компанії. Тодішній прокурор Іса Амер заявив, що обвинувачений продав землю, яка йому не належала за допомогою підроблених документів. Спірна земельна ділянка перебувала в селі Бейт-Уммар.

Продаж землі вважається у палестинців зрадою через давні суперечки з ізраїльтянами, однак постанову суду навряд чи буде виконано. Голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас зазвичай накладає вето на приведення у виконання смертної кари.

Ще декілька інших палестинців також засуджені до смертної кари, їх підозрюють в передачі Ізраїлю важливої інформації.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.