Опозиційний уряд, Соболєв, Тимошенко
Європа дізнається про виборчий процес в Україні від опозиційного уряду

Опозиційний уряд ухвалив звернення до представників європейських країн, в якому вказує на те, що українська влада застосовує силові методи на місцевих виборах.

Прем’єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв наголосив, що «події, які відбувалися впродовж вчорашнього дня і цієї ночі, викликають велике занепокоєння та мають отримати відповідну оцінку у світі».

«Сьогодні ми всі є свідками повідомлень у ЗМІ про те, що на сотнях тервиборчкомів Партія регіонів за допомогою міліції та інших силових структур влаштувала бої локального значення за право подати першими документи на реєстрацію», – сказав він.

Соболєв зазначив, що згідно закону про місцеві вибори партія, яка першою подає документи до ТВК, автоматично вноситься до виборчого бюлетеня під номером один.

За його словами, надходять масові звернення із областей про те, що представники Партії регіонів заносили документи до ТВК через кордони міліції, а також за допомогою осіб «з поламаними вухами і носами, яких ми добре пам’ятаємо по виборах у Мукачеве», – повідомляє прес-служба БЮТ

Соболєв переконаний, що таке масове використання силових структур в ході виборчої кампанії є недопустимим та «кощунственно звучить на фоні заяв Януковича та Азарова про недопущення втручання силових структур у виборчих процес».

За пропозицією Соболєва ця інформація була включена до листа-звернення до представників парламентів європейських країн, який буде направлений вже сьогодні.

У свою чергу міністр опозиційного уряду Роман Зварич повідомив, що аналогічну заяву було передано вчора представникам моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи, які зараз знаходяться в Україні, а на наступному тижні заява українських опозиційних партій буде оголошена на сесії ПАРЄ.

Зварич повідомив, що у заяві, яка буде передана представникам парламентів європейських країн, також висловлюється занепокоєння щодо згортання свободи слова в Україні, а також занепокоєння тим, що в Україні фактично відбувається «реінкарнація КДБ радянських часів у вигляді СБУ під керівництвом Хорошковського».

Зварич вважає це першими ознаками поліцейської держави.

Крім того, міністр опозиційного уряду повідомив, що у українська опозиція має намір поінформувати європейські країни про факти рейдерських атак на місцеві осередки опозиційних партій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.