ЗМІ
Опозиція хоче припинити перевірку ЗМІ

У парламенті зареєстровано постанову про введення мораторію на перевірку ЗМІ в період місцевих виборів.

Про це заявила голова тимчасової слідчої комісії ВР з питань утисків свободи слова Ірина Геращенко, виступаючи на засіданні опозиційного уряду в четвер.

“Від ТСК ми зареєстрували постанову про мораторій на перевірку засобів масової інформації під час виборчої кампанії”, – сказала вона.

“Так само ми звернулися до спікера Верховної Ради з проханням провести навіть не спеціальні слухання, присвячені свободі слова, а взагалі медійний день, під час якого поставити до порядку денного законопроекти, які лежать у парламенті і є важливими для журналістів”, – повідомила Геращенко.

Крім того, на її переконання, президенту слід було б призначити за своєю квотою до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення члена громадської журналістської організації.

Також Геращенко наголосила на необхідності призначення головою парламентського комітету з питань свободи слова Андрія Шевченка (БЮТ).

“Важливо, щоб опозиційний уряд вимагав від правлячої коаліції дотримуватися норм регламенту, щоб нарешті було призначено повноцінного керівника профільного комітету з питань свободи слова”, – сказала вона.

“Подання на Андрія Шевченка у Верховній Раді є, але це не нормально, коли президент України ще в квітні говорить про те, що цей комітет буде відданий опозиції, а сьогодні вже вересень і комітет досі є без голови і не може, по суті, в багатьох випадках захищати права журналістів”, – наголосила Геращенко.

Джерело Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.