Мазлан Отман
Мазлан Отман виходить на зв'язок з прибульцями

Директор управління ООН з питань космічного простору, перший астрофізик Малайзії Мазлан Отман призначена офіційною особою, відповідальною за перший контакт з інопланетними гостями.

Наступного тижня Отман виступить на конференції з дослідження космосу, яка відбудеться в англійському Бакінгемшир. Там вчений пояснить свою потенційну роль, а також повідомить делегатам, що останні дослідження космосу та відкриття нових зірок зробили реальною можливість зустрічі землян із прибульцями.

На думку Отман, «пошуки сигналів від прибульців в космосі надають нам впевненість, що настане день, коли ми такі сигнали виявимо».

«І коли це трапиться, ми повинні прийняти скоординовані заходи і ООН – готовий механізм для такої координації», – сказала 59-річна вчена.

У свою чергу професор Річард Кроутер з Агентства космічних досліджень Великобританії вважає, що перший контакт із прибульцями, найімовірніше, відбудеться за допомогою радіо або світлового сигналу. При цьому, за словами вченого, велика ймовірність, що першими прибульцями, з якими людство встановить контакт, виявляться мікроби, ніж щось розумне.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.