Барак Обама
Барак Обама кращий як головнокомандувач ніж президент

Результати нового опитування громадської думки, яке провів Університет Квінніпіек (Quinnipiac), вказують, що американці краще оцінюють те, як президент Обама дає собі раду як головнокомандуючий збройними силами, ніж керує економікою країни.

Згідно з даними опитування, 49% виборців схвалюють спосіб, як він веде війну в Афганістані. З усіх опитаних 53% були позитивної думки про його загальну роль як головнокомандувача американських збройних сил.

Однак, якщо йдеться про керування економікою, то 56% опитаних висловились негативно, і лише 39% – схвально. Решта не дала відповіді.

Помічник директора Інституту опитування Університету Квінніпіек Пітер Браун заявив, що песимізм виборців щодо економіки не дає ознак ослаблення. Він каже, що ця тенденція мусить непокоїти Білий дім, тому що через два місяці, в листопаді, відбудуться законодавчі вибори. Браун додав, що президент-демократ, якого краще оцінюють як головнокомандувача, ніж керівника економіки – це аномалія.

Згідно з результатами опитування, в загальному президента Обаму підтримало 44% опитаних, тобто стільки ж, що і в липні. Однак 47% заявили, що вони не схвалюють праці Обами як президента.

Джерело Голос Америки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.