Nissan
Nissan ступає великими кроками на ринок Китаю

Nissan збільшить кількість машин з написом Made in China. Японський автоконцерн, чиїм великим акціонером є французька Renault, має намір подвоїти обсяг виробництва в Китаї і вже до 2012 випускати в цій країні 1,2 млн. автомобілів на рік.

В рамках вирішення цих завдань Nissan збирається побудувати в КНР нові заводи і розширити свою частку на китайському ринку з 6 до 10%. А ось його старший партнер Renault, хоча і поставляє машини в Китай, поки не має тут свого підприємства.

Представляючи ці амбітні плани глава корпорації Карлос Гон заявив, що Китай став другою економікою світу і це треба брати до уваги.

У минулому році Китай за обсягом ВВП обігнав Японію, а за рівнем продажів машин вийшов на перше місце у світі, відтіснивши США. Причому темпи зростання економіки Піднебесної непорівнянні ні з Японією, ні з Америкою ні тим більше з Європою.

Пріоритети компанії стали ще більш ясними, коли Карлос Гон спростував чутки про те, що Nissan збирається купити акції американського General Motors. Оновлений після процедури банкрутства і реструктуризації GM планує знову вийти на біржу в листопаді.

За матеріалами Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.