Німеччина прапор
Німеччина виділить для українців 300 тис. євро

Німецький фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) виділить 300 тис. євро на реалізацію проекту «Місце зустрічі: діалог» в Україну, який покликаний допомагати жертвам нацизму.

Про це повідомив директор програм фонду EVZ Ральф Посекель на прес-конференції у вівторок у Києві.

«Ми не даватимемо ліки або медичні операції. Наша мета – надати ресурси українським партнерам на те, щоб вони організували допомогу у самодопомоги, щоб допомогти людям похилого віку, зокрема жертвам нацизму, поліпшити їх соціальний та психологічний стан, щоб вони дістали можливість надати допомогу один одному, щоб вони знайшли нові нетрадиційні форми діалогу між поколіннями », – заявив він.

1 жовтня буде оголошено конкурс грантів на н300 тис. євро для реалізації проектів з організації місць для зустрічі людей похилого віку, створення документальних театрів за участю представників різних поколінь, організацію виставок, надання соціальної та психологічної допомоги, проведення заходів, які розвивають діалог між поколіннями.

Він зазначив, що проекти, яким будуть надані гранти, виберуть українські експерти, після чого їх затвердить консультативна рада фонду.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.