іноземці
Іноземці у Німеччині

У Німеччині проживає найбільше іноземців в порівнянні з іншими старанні ЄС, повідомляє Welt з посиланням на дані статистичної служби Євросоюзу Eurostat.

Частка іноземців у ФРН досягає 8,8%, у той час як середній показник по ЄС становить 6,4%. І хоча у відсотковому співвідношенні іноземців до місцевого населення ФРН посідає десяте місце, в абcолютних цифрах Німеччина є лідером.

Так, за даними Eurostat, всього в країнах ЄС проживає 31 мільйон іноземців. При цьому, за даними на 2009 рік, у ФРН проживало понад 7 мільйонів приїжджих, на другому місці опинилася Іспанія з 5,7 мільйонами іноземців, на третьому – Великобританія (4 мільйони), на четвертому – Італія (3,9 мільйона) і на п’ятому – Франція (3,7 мільйона).

У цілому, на Німеччину, Іспанію, Великобританію, Італію та Францію припадає 75% від проживаючих в Євросоюзі іноземців. Одна третина від загального числа іноземців припадає на вихідців з інших країн ЄС. Тільки в 2009 році з Румунії виїхали більше 2 мільйонів чоловік, з Польщі – 1,5 мільйона, з Італії – 1,3 мільйона і з Португалії – близько мільйона.

Окрім більше 11 мільйонів іноземців з країн ЄС, в 2009 році в Євросоюзі налічувалося 7 мільйонів приїжджих з інших європейських держав, а також з Туреччини, Марокко та Албанії. Ще п’ять мільйонів прибули в 2009-м з Африки, а інші з Азії, Північної та Південної Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.