netcraft
до 1 вересня в мережі працювало 227 225 642 сайтів. За місяць приріст склав близько 14 млн сайтів

Компанія Netcraft опублікувала вересневий звіт про кількість сайтів в інтернеті.

Згідно з представленими даними, до 1 вересня в мережі працювало 227 225 642 сайтів. За місяць приріст склав близько 14 млн сайтів, причому серед програмних веб-серверів вже п’ятий місяць поспіль веб-сервер Apache збільшує свою частку на фоні падіння кількості обслуговуваних сайтів Microsoft IIS і Google.

Фахівці Netcraft також відзначають, що великі західні хостери показали різноспрямовану динаміку зростання або падіння кількості сайтів, які вони обслуговують. Наприклад, компанія Servage за місяць збільшила кількість сайтів відразу на 700%, додавши більше 1,5 млн проектів. Приблизно по 500 000 нових сайтів розмістили на своїх майданчиках західні хостери ThePlanet.com, Savvis і GoDaddy.

Що стосується програмних веб-серверів, то тут Apache продовжив збільшувати свою частку, хоча за минулий місяць приріст був не такий великий, але тим не менше, сервер набрав більше 10 млн сайтів в свою базу. Microsoft IIS отримала близько мільйона нових сайтів, але втрата старих проектів все одно виявилася більш істотною, що потягнуло цей проект вниз.

Також приблизно на 1 млн сайтів збільшив базу і сервер Nginx, хоча це зробило незначний ефект на його загальну базу.

Джерело internet.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.