Палестина Ізраїль
Ізраїль очікує визнання Палестиною ізраїльської держави

За 2 дні до нового раунду палестино-ізраїльських переговорів, які відбудуться в Шарм-еш-Шейху та Єрусалимі, прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу закликав палестинців визнати Ізраїль як єврейську державу.

Як відзначив глава ізраїльського уряду на недільному засіданні кабінету міністрів, “досягнення мирної угоди можливо”, “не дивлячись на всі труднощі”, і воно буде засноване перш за все “на визнанні Ізраїлю як єврейської держави”.

“Ми погодилися, що будуть обговорюватися питання території, кордонів і безпеки, – заявив представник палестинської сторони на переговорах Набіль Шаат. – Ми не будемо обговорювати статус Ізраїлю, це ніколи не було раніше складовою наших переговорів”.

У неділю Нетаньягу приймав в Єрусалимі посланника міжнародного квартету з близькосхідного врегулювання Тоні Блера, який закликав ізраїльтян продовжити мораторій на будівництво в поселеннях на Західному березі Йордану і після закінчення його терміну 26 вересня. Палестинська адміністрація вважає заморожування поселенської активності на Західному березі неодмінною умовою для успішних переговорів.

За матеріалами Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.