Валентин Наливайченко
Наливайченко очолить "Нашу Україну"

Конференція київської міської організації «Нашої України», яка відбулася 16 вересня, проголосувала за включення Валентина Наливайченка до списку делегатів З’їзду «Нашої України», який відбудеться 24 вересня, та обрала кандидатом у члени політради партії.

Поряд з тим, столичні партійці запропонували кандидатуру Валентина Наливайченка на посаду голови політради партії, повідомляє прес-служба “Оновлення країни”. За таке рішення «нашоукраїнці» проголосували одноголосно. Наливайченко подякував київському активу партії  та пообіцяв відкриту і чесну співпрацю.

«Я пишаюся тим, що більшість моїх друзів, колег саме в цій політичній силі. Роботи буде дуже багато, однак лише від нас залежатимуть всі результати», – заявив Наливайченко.

Також під час конференції до партійних лав прийняли екс-міністра МЗС  Володимира Огризка та колишнього міністра охорони здоров’я Василя Князевича.

Comments

  1. Я б також голосувала за Наливайченка обома руками, якби була членом партії:))

  2. Так, він насправді найкраща кандидатура на цю посаду. Порядна розумна людина, насправді зробив багато корисних справ для України. Навколо нього можуть обєднатися патріоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.