Олесь Доній
Олесь Доній: фестиваль не є політичним заходом

Жодних провокаційних та образливих висловлювань на фестивалі “Гайдамаки.UA” не буде. Про це сьогодні в коментарі заявив організатор події, нардеп від НУ-НС Олесь Доній.”У нас на вході до фестивалю висітиме величезний транспарант: “провокаційні гасла, українофобські, антисемітські, нациські, комуністичні висловлювання – заборонені”. Порушників будуть виводити за межі фестивалю”, – зазначив Доній. – Що з цього переліку зачепило пана Колесніченка, не знаю. Для нього вже є проблемою, що на фестивалі все буде українською мовою”.

У листі Колесніченко заявив, що гурти, які виступатимуть на фестивалі, зокрема це “Мертвий півень”, “ТНМК” та “ОтVinta”, “відзначаються явно ксенофобською і націоналістичною спрямованістю текстів пісень”.

“Ви чули ці пісні не фестивалі? Українофобських, антисемістських пісень у програмі фестивалю не має. Захід ще не відбувся, а Колесніченко вже закидає, що там буде”, – прокоментував Доній.

Також організатор фестивалю наголосив, що подія не є політичним заходом.

“Спочатку ми запросили опозиційних діячів, але запрошення не було політичним, тому що ми їх запросили на рівних з журналістами, громадськими діячами. “Партію регіонів” не запрошували, бо у нас будуть лише патріотичні партії, тих, хто є російськими націоналістами не буде”, – сказав Доній.

Заяву “регіоналу” до СБУ Доній вважає нераціональною.

“Те, що Колесніченко подав заяву до СБУ, це проблема вже не політичного характеру, а психічного. Пан Колесніченко потребує психіатричної експертизи – людина подає скаргу на захід, який ще не відбувся. Ми що не можемо поспівати пісень?”, – додав опозіціонер.

Джерело Мукачево

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.