Валентин Наливайченко
Наливайченко озброїв Нашу Україну "Скайпом"

Партія «Наша Україна» виходить на новий, більш сучасний європейський рівень роботи.

Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко після своєї першої прес-конференції в новому статусі.

«Слава Богу, це не СБУ, тут не треба писати великі геніальні вказівки. Це дуже демократичний орган, а президія засідає тепер щодня. Тобто не я все вирішую», – зазначив Наливайченко, коментуючи новий етап у житті партії.

«Ми налаштували «Скайп», і-мейли для кожного члена політради. Тому не як Компартія будемо працювати, а як сучасна європейська партія, коли кожен знає про кожне рішення і кожну акцію до того, як вона пройшла або провалилася», – розповів новий глава політради «НУ».

«Хочемо, щоб кожен наш осередок був пов’язаний такою комунікацією. Але щоб більше ніякої бюрократії, візитів на «Мерседесах» і тому подібного», – додав екс-глава СБУ.

Вже спускаючись вниз, Наливайченко уважно вчитався в «Правила експлуатації ліфта», після чого несподівано сказав: «Я у себе всі поміняв на українську, треба і це змінити… Треба ж з чогось починати, правда?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.