Нафтогаз
Після ухвалення необхідних змін до законодавства ГТС буде визначитися з довгостроковими перспективами транспортування газу

“Нафтогаз” і “Газпром” виступають за дозвіл допуску до управління українською газотранспортною системою іншим країнам.

Про це в Києві під час форуму з питань паливно-енергетичного комплексу заявив директор компанії “Газпром збут Україна” Анатолій Подмишальський.

За його словами, відповідна ініціатива щодо внесення змін в українське законодавство була схвалена на проведених у вересні зборах учасників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління ГТС України”.

“Акціонери “Нафтогазу” і “Газпрому” на останніх зборах учасників (консорціуму) спільно вирішили вийти із законодавчою ініціативою про внесення в необхідні закони положень, які б дозволили брати участь в управлінні ГТС іноземним державам, у тому числі і Росії”, – сказав Подмишальський.

Він зазначив, що після ухвалення необхідних змін до законодавства можна буде визначитися з довгостроковими перспективами транспортування газу, а також з питаннями модернізації ГТС.

“Після ухвалення законодавчих актів…можна буде сісти і зацікавлено визначитися з обсягами транспортування газу на значну перспективу, тоді вже будувати плани, що потрібно зберегти, що модернізувати, а що консервувати”, – сказав директор компанії.

Як відомо, українсько-російський консорціум з управління ГТС був створений у 2004 році, його учасниками є “Нафтогаз” і “Газпром” на паритетній основі.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.