паттайя, дівчата
Працівниці найсексуальнішої вулиці світу Walking street

Навряд чи на світі є місто з більш брудною репутацією, де ще більше уваги приділяється секс-індустрії і ще більше злочинців-втікачів знаходить притулок.

Місто Паттайя у Таїланді важко “переплюнути” у цих категоріях, пише The New York Times.

Коли на цьому приморському курорті смеркає, море рожевих неонових вогнів тьмяно підсвічує густо нафарбовані особи тисяч жінок і деяких чоловіків, які сидять у барах в очікуванні клієнтів”, – оповідає кореспондент Томас Фуллер.

Але нині місто змінюється: “прогулюються індійські пари, китайські тургрупи і відпочиваючі російські родини, близько дюжини готелів класу люкс обслуговують заможних тайців”.

У Паттайя навіть регулярно проводяться турніри з поло.

В останні роки ряди західних секс-туристів порідшали зважаючи на глобальну кризу, і турагентства активно закликують гостей з Китаю та Індії. Уряд розробляє план реконструкції Паттайя. Імміграційна поліція розшукує втікачів, іноземних злочинців, порівнюючи списки Інтерполу з реєстраційними книгами готелів і заявками на продовження візи.

Реконструкція Паттайя обійдеться приблизно в $1 млрд, повідомив Сомчет Тхінафонг з Управління зон сталого туризму. Втім, офіційні особи в самій Паттайя не вірять, що в місті можна навести порядок.

“Бари ми не можемо закрити: у нас вільна країна. До того ж вони приносять гроші”, – зауважив Ніті Конгрут, директор місцевого відділення міністерства туризму.

“Ми думали, що Амстердам – секс-столиця світу. Але тут я зрозуміла, що Амстердам – місто абсолютно благопристойний”, – зауважила українська туристка Ольга Біденко після прогулянки по Уокінг-стріт – півторакілометровий вулиці вкритою стриптиз-барами та пабами.

За матеріалами The New York Times, Inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.