автомобільний кран
Львівщина шукає нові ринки збуту

Дрогобицький завод автомобільних кранів (ДЗАК), що на Львівщині намагатиметься завоювати ринки збуту Африки та Азії. Цьому допоможе МЗС, а також прийняття відповідних пунктів до закону про держбюджет 2011 року.

Про це сьогодні під час відвідин ДЗАК повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

«Потрібно шукати нові ринки, виходити через Міністерство закордонних справ на міжнародний рівень – азіатські та африканські ринки. Крім того, ми плануємо проводити переговори з іншими головами обласних адміністрацій, щоб вони також рекомендували своїм будівельникам нашу техніку, оскільки хтось напевно ще не знає, що наша техніка і по ціні, і по якості абсолютно конкурентоспроможна», – відзначив Горбаль.

Він також поінформував, що вже при підготовці проекту державного бюджету на 2011 рік, може бути закладена норма про підтримку вітчизняного виробника. Це, в першу чергу, стосується надання їм переваги під час проведення тендерних закупівель. Така норма діє в Білорусі.

«Нам, з точки зору підтримки національної валюти, з точки зору підтримки національного виробника, напевно потрібно рухатися в такому ж напрямку», – наголосив Василь Горбаль.

На думку голови Львівської ОДА, необхідно також відпрацювати питання державної підтримки заводу щодо умов лізингу від державних банків.

«Це полегшить умови збуту продукції і, можливо, дасть можливість малому та середньому бізнесу, який займається будівництвом, також закуповувати цю техніку», – цитує Василя Горбаля, прес-служба Львівської ОДА

ВАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів” випускає автокрани вантажопідйомністю 16, 18, 25 і 28 тонн на базі автомобільних шасі КрАЗ, МАЗ, КамАЗ під ТМ „Силач”. Налагоджується випуск кранів вантажопідйомністю 18 тонн та кранів-маніпуляторів.

Займає, за оцінками керівництва заводу, 90% внутрішнього ринку автомобільних кранів. 25% виробленої продукції експортує в Болгарію, В’єтнам, на Кубу, в Аргентину, Молдову, Латвію, Литву, Білорусь, Росію, Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Туркменистан, Грузію, Монголію, Судан і Гвінею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.