Брюссель, парламент
МЗС звертає увагу Брюсселя на те, що України таки хоче в ЄС

Поки Європа просить Януковича навести порядок в країні, МЗС України закликає ЄС підтримати Євроінтеграцію України.

29 вересня в Брюсселі Заступник Міністра закордонних справ України П.А.Клімкін взяв участь у засіданні Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту на тему відносин України та ЄС, в ході якого відзначив підтримку європейських устремлінь України з боку ЄП та закликав і надалі підтримувати європейську інтеграцію України, повідомляє прес-служба МЗС.

Від України участь у засіданні також взяли голова Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, співголова Комітету з питань парламентського співробітництва Україна-ЄС Б.І.Тарасюк та заступник співголови Комітету з питань парламентського співробітництва Україна-ЄС Л.О.Кожара.

Під час засідання Комітету, у якому взяли участь депутати Європарламенту – члени Комітету у закордонних справах ЄП, відбулося обговорення актуального стану відносин між Україною та Європейським Союзом, зокрема, в контексті підготовки до Саміту Україна-ЄС 22 листопада 2010 року в Брюсселі.

Заступник Міністра окреслив депутатам ЄП ключові пріоритети України у відносинах з ЄС, зокрема,  завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, включно із зоною вільної торгівлі, діалог щодо безвізового режиму між сторонами, виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС та енергетичний діалог.

Окрім питань двостороннього діалогу України та ЄС під час засідання депутати ЄП висловлювали сподівання на зміцнення демократичного розвитку України у відповідності до європейських стандартів та норм , що сприятиме наближенню держави до ЄС, відзначає МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.