ДАІ, перекриття, вулиця
ДАІ поміняє Lanos на екологічну Toyota

Українське керівництво МВС домовилося про купівлю у компанії Toyota автомобілів з гібридними двигунами. Відповідне рішення було досягнуто під час зустрічі в МВС України за участю заступника міністра внутрішніх справ України Дмитра Ворони із Генеральним директором компанії «Тойота Україна» паном Тінагучі, повідомляє прес-служба МВС України.

Сторони обговорили перспективи оновлення міліцейського автопарку автомобілями, які повинні відповідати вимогам сьогоднішнього часу. Зокрема, йшлося про використання автомобілів з гібридним приводом, які можуть їхати як на традиційних видах пального для автомобілів, так і на електричній енергії.

Відповідно МВС запевняє, що Україна засмічує навколишнє середовище продуктами своєї життєдіяльності значно менше, аніж інші крани. І саме за рахунок квот, виділених Україні за низький викид CO2, виробники автомобілів зголосилися надати МВС України новітні автомобілі.

“Ми ведемо переговори з крупними автокорпораціями для того, аби забезпечити автомобілями особовий склад міліції, – зазначив заступник міністра Дмитро Ворона. – Крім того, оновлення автомобільного парку працівників органів внутрішніх справ може відбутися абсолютно безкоштовно для МВС – за рахунок компаній виробників. Така співпраця, на мою думку, є дуже перспективною”, – цитує заступника міністра внутрішніх справ Дмитра Ворону прес-служба МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.