Геннадій Москаль
Москаль просить Азарова розповісти про "Колю-котлету"

Прем’єр-міністра України Миколу Азарова просять перевірити інформації про те, що у міністра транспорту радником працює, відомий в кримінальних колах, Микола Котляревський.

Відповідний запит направив нардеп від “Народної самооборони” Геннадій Москаль.

“Котляревський М.М. – депутат Верховної Ради Автономної республіки Крим (більш відомий в кримінальних колах під “погоняйлом” “Коля-вбивця” та “Коля-котлета”), під час кримінальних розборок 90-х років отримав вогнепальне поранення в голову та фактично є інвалідом. Він навіть медико-соціальною комісією не допущений до керування транспортними засобами”, – повідомив Москаль.

“Виникає питання: що така людина може порадити міністру транспорту та зв’язку України (по “понятиям”, по “фене”, или по другим “базарам”)?”, – питається міністр внутрішніх справ опозиційного уряду в Азарова.

Для характеристики  особи Миколи Котляревського Москаль наводить скаргу до Київського районного суду м. Сімферополь та скаргу в Колегію суддів судової палати по кримінальних справах Апеляційного суду АР Крим, які подав членом Національної спілки журналістів України, головний редактор газети “Евпаторийская неделя” Лутьєв.

Як відомо, Лутьєв у своєму виданні написав не один критичний матеріал про Котляревського, зокрема про побиття ним такого собі Жеронкіна.

Після цього Котляревський звинуватив Лутьєва у спробі його вбити, і журналіст був затриманий правоохоронцями.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.