БЮТ
Москаль очолив БЮТ в Київраді

Головою депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді обрано Дениса Москаля.

Про це у ході пленарного засідання сесії Київради, базуючись на протоколі засідання фракції БЮТ, яким було оформлено це рішення, оголосив секретар Київської міської ради Олесь Довгий, повідомляє прес-служба БЮТ.

У свою чергу Денис Москаль подякував колегам, які підтримали його під час переобрання голови фракції БЮТ у Київраді, та підтвердив опозиційний вектор руху БЮТ.

«Ми продовжимо працювати в опозиції. Проте не методами перманентних безладів,  страйків та громадянського протистояння, не методами тотального блокування будь-яких, навіть слушних, ініціатив політичних опонентів. Досить війни між політиками, яка призведе лише до одного – знищення Києва. Ми переконані, що є інший, значно корисніший для киян шлях – шлях діалогу. І фракція БЮТ віднині буде ним іти», – повідомив голова фракції БЮТ у Київраді Денис Москаль.

За його словами, фракція БЮТ у Київраді продовжить критикувати владу, якщо для цього будуть приводи, та як і раніше, пропонуватиме альтернативні рішення, які насправді потрібні киянам. Разом з тим, фракція готова підтримувати ті кроки влади, які йдуть на користь і державі, і місту, які сприяють розвитку економіки та проведенню реформ.

Політик додав, що дискусія з приводу ефективності попереднього керівництва фракції велася між депутатами БЮТ більше року.

Рішення про переобрання голови фракції БЮТ було прийнято 31 серпня 2010 року. За кандидатуру Москаля проголосували 17 із присутніх на засіданні депутатів, решта – утримались або висловились проти.

Депутатська фракція БЮТ у Київраді налічує 32 депутати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.