Надра банк
Moody's відкликало рейтинги Надра банку

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s відкликало всі рейтинги банку “Надра”, що входить до групи одного з найбільших банків.

Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства.

Зокрема, Moody’s відкликало рейтинги: за національною шкалою B3.ua, довгостроковий рейтинг за депозитами у національній і інвалюті Caa2, короткостроковий рейтинг по депозитах у національній та інвалюті Not Prime, рейтинг фінансової стійкості E.

Прогноз по депозитних рейтингах був негативним, по решті – стабільним.

Рейтинги були відкликані з бізнес-причин банку.

Як повідомляло агентство, на початку вересня банк “Надра” відзначив поліпшення якості свого кредитного портфеля.

З 9 лютого 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в банк і призначив тимчасовим адміністратором цієї фінустанови Валентину Жуковську.

18 травня 2010 власник міжнародної холдингової компанії Group DF Дмитро Фірташ заявив, що розраховує стати акціонером банку “Надра” спільно з державою до липня.

20 травня експертно-аналітична рада з питань участі держави в капіталізації банків при Кабінеті Міністрів прийняла рішення про рекапіталізацію банку “Надра” за участю держави і приватного інвестора.

Після цього заступник міністра фінансів Андрій Кравець заявив про наявність низки проблем для участі держави в рекапіталізації банку “Надра“, однією з яких назвав досить проблемний пакет зовнішньої заборгованості банку, зазначивши, що держава не зможе брати участь у рекапіталізації, поки не буде досягнута домовленість із зовнішніми кредиторами.

Джерело finance.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.