Анатолій Могильов, міністр, МВС
Могильов заявляє про ріст злочинності в Україні

До органів внутрішніх справ України в поточному році надійшло на 8% більше заяв і повідомлень про злочини, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йшла мова сьогодні в ході засідання колегії Міністерства внутрішніх справ за результатами діяльності за вісім місяців 2010 року.

Зокрема, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов зазначив, що протягом січня-серпня поточного року до органів внутрішніх справ надійшло понад 2 млн. заяв та повідомлень про злочини, зареєстровано 342,8 тис. злочинів, з них більш 123 тисяч – тяжкі та особливо тяжкі, що на 25% більше показників минулого року. Зазначені злочини завдали матеріальної шкоди майже на 4 млрд. грн.

Усього, за словами міністра, було розкрито 220 700 злочинів, з них більше 79 тис. – тяжкі та особливо тяжкі, встановлені особи 153,8 тис. винних у їх скоєнні.

У цілому від злочинів в Україні постраждало понад 210 тисяч громадян, з яких 3,8 тис. загинули.

Разом з тим,  Могильов підкреслив, що зменшилася кількість зареєстрованих умисних убивств (мінус 7,4%), тяжких тілесних ушкоджень (мінус 9,6%), розбоїв (мінус 25,9%), грабежів (мінус 14,8% ), згвалтувань (мінус 13,3%), порушень правил безпеки дорожнього руху (мінус 18,5%).

Також міністр повідомив, що органам внутрішніх справ вдалося виявити 318 організованих груп і злочинних організацій, у сфері протидії наркозлочинності з початку року задокументовано понад 40 тис. злочинів, ліквідовано 1,6 тис. наркопритонів та 381 нарколабораторія.

Крім того, правоохоронці вилучили 2,3 тис. одиниць вогнепальної зброї, 199 гранат, 32 саморобних вибухових пристрої, більше 94 тис. патронів.

Джерело – Лігабізнесінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.