Анатолій Могильов, МВС, міністр
Могильов віддав повноваження голови Ради міністрів внутрішніх справ Нургалієву

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов передав повноваження Голови Ради Міністрів внутрішніх справ держав – учасниць СНД в 2011 році Міністру внутрішніх справ Російської Федерації Рашиду Нургалієву під час засідання Ради міністрів у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомила прес-секретар Міністра внутрішніх справ України Ірина Шинкаренко, повідомляє прес-служба МВС.

За словами Анатолія Могильова, у період його головування Рада міністрів внутрішніх справ зарекомендувала себе однією з найбільш дієздатних галузевих рад правоохоронної сфери СНД.

“У різних організаційних формах Рада завжди надавала належну увагу виконавській дисципліні, використовуючи національні і відомчі механізми контролю, аж до розгляду на своїх засіданнях ходу реалізації раніше ухвалених конкретних рішень. Завдяки цьому, випадки зриву доручень Ради Міністрів внутрішніх справ не допускалися. Так само відповідально міністерствами і Бюро здійснено всі необхідні організаційно-практичні заходи і по реалізації рішень Ялтинського засідання Ради Міністрів”, – зазначив Анатолій Могильов.

Підсумовуючи, Міністр внутрішніх справ України повідомив, що за останні два роки Рада провела комплекс заходів щодо боротьби з кіберзлочинністю, торгівлею людьми та наркозлочинністю.

“За участю представників ряду міністерств було проведено робочі зустрічі, в ході яких обговорено питання організації спільної протидії кіберзлочинності. Під час цих заходів виявлено майже 700 злочинів, стільки ж інформаційних ресурсів, що представляють оперативний інтерес, та порушено понад 560 кримінальних справ, – цитує Могильова, прес-служба МВС.

За результатами обговорення під час засідання Ради було підписано Угоду про співробітництво міністерств внутрішніх справ (поліції) держав-учасниць СНД у боротьбі з торгівлею людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.