Зиновій Митник
Зиновія Митника відправлять у відставку

Міністра охорони здоров’я Зіновія Митника незабаром можуть відправити у відставку, оскільки його місце готують під нинішнього секретаря РНБО Раїсу Богатирьову.

Таку думку «Главкому» висловив президент аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов.

«Що стосується ситуації в Міністерстві охорони здоров’я, то там йде серйозна боротьба між різними групами впливу всередині Партії регіонів. Не виключено, що найближчим часом ми станемо свідками того, що посаду Зіновія Митника отримає Раїса Богатирьова, яка зараз є секретарем Ради національної безпеки і оборони. Це цілком прогнозована річ. Думаю, її в цьому прагненні підтримає група Ахметова і вона нарешті доб’ється відставки Митника», – сказав він.

Подібну думку висловив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, проте він при цьому називає ще двох претендентів.

«Там цілком можливий варіант зміни на Богатирьову, тому що певні люди хочуть обійняти посаду секретаря РНБО, і це найбільш ймовірний варіант. Хоча називають ще як мінімум Олександра Орду і від КПУ Юрія Гайдаєва», – зазначив експерт.

Він уточнив, що комуністи можуть виторгувати цю посаду замість надання своїх голосів для конституційної більшості при голосуванні за зміну Конституції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.