Греція
Греція краще ніж Туреччина?!?

“Греція може запропонувати туристичні продукти набагато кращої якості, ніж Туреччина”, заявив міністр туризму Греції Павлос Геруланос в інтерв’ю агентству Ynet.

У рамках значно потеплілих відносин між Ізраїлем і Грецією візит міністра до Ізраїлю повинен дати новий імпульс кооперації двох країн у галузі тризму.

У понеділок Павлос Геруланос зустрівся з ізраїльськими колегами міністром туризму Стасом Місежніковим та міністром культури Лімором Лівнатом.

Єврейський новий рік грецький міністр зустрів в ізраїльській асоціації готелів, де він зустрівся з представниками провідних готельних мереж та туристичної індустрії.

Міністр заявив в інтерв’ю, що головна проблема грецької туристичної індустрії, якщо порівнювати її з турецької – це приналежність Греції до зони євро. Однак, на його думку, Греція може запропонувати набагато більше, ніж просто сонячні ванни.

«Є туристичні параметри, за якими Туреччина не може змагатися з нами, – заявив грек. – За такими як наша кількатисячолітня цивілізація. Ізраїльтянам є що подивитися в Греції, і я закликаю їх приїжджати до нас». Тут варто зауважити, що стародавні міста західного узбережжя Туреччини – це теж частина давньогрецької цивілізації.

Грецький міністр додав, що грецькі готелі ні в чому не поступаються турецьким. Павос Геруланос зазначив, що цей туристичний сезон в Греції перевершив всі очікування. Економічна криза в країні призвела до зниження цін, і Греція стала більш привабливою для багатьох туристів, а також для інвесторів у туристичну галузь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.