Калашников, автомат, ніж
Житель Івано-Франківщини про всяк випадок тримав у себе арсенал зброї

Міліція проводить місячник добровільної здачі бомб і “стволів”.

Так, житель міста Яремче Івано-Франківської області передав до міліції цілий арсенал – десять гранат “Ф-1”, два артилерійські снаряди калібру та 13 мінометних мін часів Великої Вітчизняної війни. На щастя, ці небезпечні «залізяки» не встигли накоїти лиха, йдеться у повідомлення прес-служби МВС.

За два тижні проведення місячника громадяни передали до органів внутрішніх справ 2 тисячі 820 одиниць вогнепальної зброї. Серед добровільно зданого: 77 одиниць вогнепальної зброї військового призначення, 704 одиниці нарізної мисливської зброї, 1703 – гладкоствольної, 46 – саморобної та 153 одиниці іншої зброї. Крім того, населення позбулося від 137 одиниць холодної зброї та 1261 спеціального засобу, серед яких левову частку становлять газові пістолети та револьвери – 1,159 тис., а також 102 пристрої для відстрілу набоїв, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами.

Місячник допоміг вилучити й цілий арсенал боєприпасів. За два тижні до органів внутрішніх справ здано 44 тисячі 206 штук різних боєприпасів до вогнепальної зброї, понад 2 кг вибухових речовин, 24 штуки засобів ініціювання, 20 снарядів, 29 мін та 24 гранати.

Найбільше зброї здано населенням у Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій областях та в місті Києві.

За час проведення місячника за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів від кримінальної відповідальності звільнено 252 громадянина, які добровільно здали їх до органів внутрішніх справ.

Громадяни можуть добровільно здати зброю до 30 вересня 2010 року до органів внутрішніх справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.