міліція
Міліція від коментарів наразі утримується

Донецький журналіст Артем Фурманюк і троє його товаришів були побиті в ніч з 17 на 18 вересня. Конфлікт розгорівся приблизно о 2 годині ночі у дворі одного з житлових будинків по вулиці Марії Ульянової.

“Ми сиділи в компанії на лавочці і почули, що з сусідньої лавочки доносяться якісь коментарі на нашу адресу. Підійшли розібратися. Але тут же все прояснили і розійшлися миром. Але вже через півгодини ця компанія з ще 4-ма молодими людьми, підійшла до нас з претензіями. Один з них замахнувся на мого брата пляшкою і почалася не бійка, але “потасовка”,- повідомив Артем Фурманюк.

Після того як розгорівся конфлікт на місце прибули співробітники міліції на двох машинах. Хто їх викликав на місце подій наразі встановлюється. Як заявив Артем Фурманюк, його з братом поклали обличчям на землю, наділи наручники, побили ногами і гумовими кийками.

“Я почав заперечувати і, представившись журналістом, пообіцяв співробітникам міліції, що “свавілля не зійде їм з рук”. У відповідь щодо нас були застосовані спецзасоби: газовий балончик і палиці. Нас били закутими, прямо на місці події. А, після того, як нас всіх доставили в будівлю Калінінського райвідділу, мене повторно побили прямо у вестибюлі, біля віконця чергового”,- розповів Артем Фурманюк.

Потерпілий журналіст і його друзі написали заяви на дії правоохоронців в управління внутрішньої безпеки ГУМВС України в Донецькій області та прокуратури.

Інша сторона поки утримується від коментарів на цю тему. Донецька міліція готує адекватну реакцію на заяви журналіста і проводить перевірку, для того, щоб з’ясувати достовірність звинувачень.

Джерело Комсомольська правда в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.