Windows mobile
Windows mobile 7 готується до релізу

Корпорація Microsoft оголосила про закінчення розробки Windows Phone 7, останньої на сьогоднішній день версії мобільної платформи. Нову мобільну “сімку” виробники смартфонів вже встановлюють на свої пристрої – це означає, що WP7 потрапить до користувачів у своєму нинішньому вигляді.

Зараз WP7 знаходиться на стадії інтеграції з апаратним і програмним устаткуванням партнерів, повідомив в своєму блозі керівник відділу розробки Террі Майерсон. У Microsoft підійшли до розробки нової мобільної “операційки” з усією серйозністю – роботу WP7 перевіряли на 10 тисячах пристроях. За словами Майерсон, фахівці корпорації в цілому витратили на тестування близько 10 мільйонів годин.

Він додав, що в порівнянні з попередньою версією мобільної ОС, користувачі тепер можуть додавати фільтри для друзів в Facebook. Крім того, тепер з’явилася можливість швидкої публікації повідомлень на особистих сторінках в популярній соціальній мережі.

Очікується, що офіційний реліз нової мобільної ОС відбудеться в жовтні для Європи і в листопаді для США. Windows Phone 7 була вперше представлена на початку 2010 року. У новій мобільної “сімці”, зокрема, зроблений акцент на Інтернет і соціальні сервіси. Також для смартфонів на платформі WP7 буде функціонувати спеціальний інтернет-магазин додатків (за аналогією з App Store від Apple і Google Android Market).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.