Microsoft
Microsoft шукає партнерів у Китаї

Корпорація шукає партнерів в Китаї, які допомогли б софтверному гігантові стати найбільшим гравцем на ринку інтернет-пошуку в регіоні. Повідомляється, що мінімальна сума інвестицій у китайські компанії складе близько 100 мільйонів доларів.

Microsoft націлився на компанії, які спеціалізуються в галузях розробки програмного забезпечення, cloud computing (“хмарної” обробки даних) і, можливо, навіть ігор. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на регіонального директора компанії Саймона Люна.

Компанії, які могли б стати партнерами Microsoft в галузі інтернет-пошуку, він не назвав. У той же час Люн відзначив, що найбільший розробник ПЗ у світі буде прагнути зайняти перше місце в Китаї за кількістю оброблюваних пошукових запитів.

Менеджер додав, що Microsoft також домагається погодження від китайських властей на продаж ігрової консолі xBox в цій країні. В даний час ігрові приставки в Китаї заборонені – влада вважає, що відеоігри можуть погано вплинути на моральність підростаючого покоління будівників комунізму.

Софтверний гігант, таким чином, почав активне проникнення на перспективний китайський ринок. Для порівняння, з 2006 року вкладення Microsoft в регіоні склали всього 40 мільйонів доларів. Зараз найбільшим інтернет-пошукачем в Китаї є Baidu.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.