Windows Live WordPress.com
Windows Live і WordPress.com схрестили

Блогохостинг WordPress.com став офіційною службою блогів для онлайн-сервісів Windows Live, повідомляється в офіційному блозі Windows. Про це оголосили на конференції у Сан-Франциско  директор TechCrunch Disrupt по продуктах Дармеш Мехта і глава компанії Automattic, що володіє WordPress, Тоні Шнейдер.

За умовами угоди користувачі власного сервісу блогів Windows Live Spaces будуть автоматично переведені на WordPress.com. Також користувачам Windows Live буде надана можливість спрощеної реєстрації на блогохостингу.

При цьому у користувачів WordPress.com з’явиться можливість прив’язати свої блоги до сервісу обміну миттєвими повідомленнями Live Messenger. Таким чином, після того, як користувачі будуть залишати в блогах новий запис, вони зможуть автоматично передати її за допомогою Messenger своїм друзям.

Відзначимо, що користувачі зможуть самі обрати, чи переходити їм на WordPress.com зараз, зробити це пізніше або видалити свій блог. При цьому дата остаточного переходу користувачів Space на WordPress.com не називають.

На даний момент кількість користувачів сервісу Windows Live Spaces становить 30 мільйонів чоловік. У той же час щомісячна аудиторія WordPress.com дорівнює 250 мільйонам чоловік. При цьому на однойменному движку WordPress працюють в загальній складності понад 26 мільйонів блогерських сайтів.

Джерело internetua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.