Explorer
Microsoft презентував оновлену версію Internet Explorer. Їй доведеться конкурувати з такими "монстрами" як Mozilla Firefox і Chrome від фірми Google

Фірма Microsoft випустила нову версію свого інтернет-браузера, Internet Explorer 9 (IE9), сподіваючись на те, що він допоможе їй зберегти провідні позиції в цьому дедалі більш конкурентному сегменті ринку.

Якщо в 2003 році з цією програмою працювали 97% користувачів всесвітньої павутини, то сьогодні цей показник сягає лише 60%.

9-ї версії IE доведеться змагатися за місце під сонцем з новітніми втіленнями інших популярних браузерів, таких як Mozilla Firefox and Chrome від фірми Google.
Нова версія, IE9, спочатку випускається із позначкою “бета”, тобто у вигляді пробної програми.

У IE9 чимало нових особливостей, багато з яких спрямовані на те, щоб браузер в своїй роботі більш скидався на додатки – невеликі програми, що звичайно використовуються смартфонами.

Цей браузер підтримує також нові глобальні веб-стандарти – такі як HTML5, що дозволяють розробникам створювати багатонаправленого сайти, збагачені графікою і відео. До появи цього стандарту дизайнерам, які бажали створити насичені сайти, доводилося використовувати так звані плагіни – спеціальні програми, такі як Flash або Silverlight.

Браузер IE9 підтримує також масштабовану векторну графіку – технологію, яка дозволяє змінювати розмір вікна і підстроювати відповідним чином його дозвіл. Цей метод вже довгі роки використовували інші браузери, проте Microsoft доcі його не застосовував.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.