Микола Мельниченко
Мельниченко: Янукович Путіну заважає

Екс-майор держохорони Микола Мельниченко вважає, що російське керівництво спробує усунути Віктора Януковича від влади в 2012 році, коли президентом вкотре стане Володимир Путін.

“Адже не таємниця, що Путіна не дуже влаштовує Президент Янукович”, – сказав він. Екс-майор також вкотре визнав, що його плівки – це спецоперація проти режиму Леоніда Кучми.

“Після оприлюднення плівок багато спецслужб стали користуватися хитким становищем Кучми. Росіяни теж це робили в своїх національних інтересах. Ви ж пам’ятаєте, як тоді Захід відвернувся від Кучми, і він фактично впав в обійми Росії. Це було не випадково”, – заявив Мельниченко.

Він зауважив, що зараз важливо не допустити, щоб схожі прийоми використовували проти Януковича.

Мельниченко
впевнений, що ні Кучма, ані Володимир Литвин не будуть жити спокійно. “Я не відкидаю, що покарання, яке вони понесуть, а вони його, безумовно, понесуть, буде гіршим від терміну”, – сказав він, додавши: “Литвин і Кучма повинні посилити свою безпеку”.

Як повідомлялося, вчора Мельниченко заявив, що ідеологом вбивства Георгія Ґонґадзе був Литвин.

У свою чергу Литвин наголосив, що розслідування кримінальної справи щодо вбивства Ґонґадзе підтвердило його непричетність до цього злочину.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.