Медведєв Янукович
Медведєв і Янукович покатаються на ЛАДІ

Сьогодні, 13 вересня 2010, стартував російсько-український автопробіг, в якому беруть участь автомобілі LADA. Міжнародний автопробіг пройде за маршрутом Санкт-Петербург-Київ в ознаменування 100-річчя першого автопробігу на приз Імператора Миколи II і завершиться 18 вересня в столиці України.

Очікується, що у заходах, присвячених 100-річчю першого автопробігу, візьмуть участь Президент Росії Дмитро Медведєв і Президент України Віктор Янукович, які планують особисто проїхати частинe маршруту за кермом.

Представники автоваза їдуть на двох універсалах LADA Priora кольору «біла хмара» в максимальній комплектації люксової. LADA Priora в цій комплектації почала проводитися навесні минулого року. АвтоВАЗ за цей час реалізував більше 26 000 таких автомобілів – в тому числі і на ринку України.

У ході автопробігу жителі міст, через які проходить маршрут (Санкт-Петербург, Новгород, Твер, Калуга, Брянськ, Чернігів, Київ), ознайомляться з історією російського автомобілебудування. У числі машин, які беруть участь у пробігу – новинки вітчизняного автопрому і ретро-автомобілі 20-70-х XX століття. Автопробіг проводиться з метою зміцнення добросусідських відносин двох країн, які багато що об’єднує.

Організатор автомарафона – Газпром, з яким АвтоВАЗ пов’язують спільні проекти. Крім екіпажів та автомобілів автоваза в автопробігу беруть участь представники інших автовиробників.

В 2010 році АвтоВАЗ планує випустити близько 560 тисяч автомобілів. Це приблизно на 90% більше, ніж було вироблено в 2009 році (294,7 тис. шт.).

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.