Віктор Янукович
Львівська обласна рада звинувачує у всіх останніх подіях навколо тюрми Президента України

Президент Віктор Янукович несе особисту відповідальність за події навколо музею жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”. Про це йдеться у зверненні Львівської облради до президента.

“Львівська обласна рада вважає неприпустимим грубий наступ СБУ на конституційні права громадян, спроби знищити і затерти історичну пам’ять українців. Вважаємо, що президент Віктор Янукович несе особисту відповідальність за дії своїх опричників”, – цитує документ агентство.

“Львівська обласна рада розцінює затримання Службою безпеки історика Руслана Забілого як спробу замести сліди злочинів московсько-більшовицького режиму проти української нації”, – вважають львів’яни.

Автори звернення переконані, що боротьба проти української нації приречена на поразку.

Як відомо, СБУ порушила кримінальну справу за фактом готування до розголошення директором музею “Тюрма на Лонцького” Русланом Забілим відомостей, що становлять державну таємницю.

Сам Забілий стверджує, що його незаконно затримали співробітники СБУ і без його згоди забрали особистий ноутбук і носії з розсекреченими матеріалами з історії визвольного руху в ХХ столітті.

Джерело УП

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.