трембіта
Замість трембіт - столи

Львівська фабрика музичних інструментів «Трембіта» запустила виробництво меблів. Про це журналістам повідомив директор фабрики Мирон Куземський.

«Освоїли виробництво кухонних меблів – столи і стільці», – сказав він.

За його словами, після вступу України до Світової організації торгівлі музичні інструменти в Україну почали ввозитись без сплати мита, яке складало 25%. Внаслідок цього фабрика знизила продажі і, відповідно, обсяги виробництва. «Тоді обсяги виробництва впали рівно в три рази», – пояснив Куземський.

За словами директора, зараз в обсягах виробництва 60% припадає на меблі, і лише 40% на музичні інструменти. «Це є не дуже добрий фактор, втрачається кваліфікація людей. Майстрів, які виробляють музичний інструмент, а особливо такий як цимбали, бандури, їх не готує жодний навчальний заклад»,  – розповів Мирон Куземський.

Львівська фабрика музичних інструментів «Трембіта» спеціалізується на виробництві музичних інструментів. Виробляє 32 види гітар та народні музичні інструменти: 7 видів бандур, кобзи, домри і цимбали. Більшість продукції продає в Україні, а також в Білорусі, Молдові та країнах Прибалтики.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.