Львівська обласна клінічна лікарня
Львівська обласна клінічна лікарня

Голова Львівської ОДА Василь Горбаль представив нового головного лікаря колективу Львівської обласної клінічної лікарні – Михайла Гичку.

Василь Горбаль наголосив на тому, що посаді головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні не потрібно надавати політичного змісту, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Мені все одно, з якої політичної партії та чи інша людина. Потрібно лише, щоб ми активно розвивали наш край. Всю необхідну допомогу Львівська облдержадміністрація готова надати. Ми відкриті для конструктивної співпраці», – заявив він.

Своєю чергою, начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Федоренко нагадав, що одне з головних завдань влади – підвищення якості, доступності та безпечності надання медичної допомоги.

На його думку, новий головний лікар повинен першочергово провести глибоку ревізію стану справ у лікарні і розробити шляхи виходу з проблемних ситуацій.

Новопризначений головний лікар Михайло Гичка пообіцяв, що докладе усіх зусиль для того, щоб покращити стан справ у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.