школа, клас, учні
Львівщина обговорює питання реформування шкіл

На Львівщині у порівнянні з минулим роком кількість учнів перших класів зросла на 1300 дітей і становить більше 25 тис. учнів. Кількість учнів цього навчального року у Львівській області становить 256,7 тис. дітей.

Такі дані було озвучено під час наради з питань розвитку освіти Львівщини за участю керівництва області, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Зокрема голова Львівської ОДА Василь Горбаль зазначив, що галузь освіти визначено пріоритетною у розвитку області і підкреслив необхідність почати реформування шкіл області, а також визначення потреб фінансування на наступний бюджетний рік.

“Цю зустріч проведено для того, щоб ми могли якнайкраще координувати наші зусилля для вирішення питань розвитку освіти. Нам також необхідно вирішити питання оптимізації навчальних закладів. Йдеться про школи, в яких навчається дуже мало дітей, часом це двоє дітей на один навчальний заклад”, – відзначив Василь Горбаль

“Також важливим є вирішення питань зайнятості вчителів, які працюють у закладах, що призупиняють роботу. Роботу шкіл відновлять, коли покращиться демографічна ситуація. Необхідно проводити системну роботу у напрямку охоплення дітей дошкільною освітою. Крім того, маємо обговорити питання відображення потреб освіти у бюджеті на 2011 рік”, – зауважив голова Львівської ОДА.

У Львівській області сьогодні працює 1435 шкіл.

Нагадаємо, на День вчителя кращі вчителі Львівщини отримають грошові винагороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.