Папа Римський Бенедикт XVI
Лондон не дуже любить понтифіка

У центрі Лондоні, де заплановано великий марш протесту проти політики Папи Римського Бенедикта XVI і проти його візиту до Великобританії, зібралися більше тисячі активістів за права людини.

Протестуючі, серед яких не представники будь-яких релігійних груп, а саме правозахисники, актори, письменники і журналісти, зібралися о 13.30 за місцевим часом у Гайд-парку, де в суботу ввечері під відкритим небом глава Римо-католицької церкви проведе велике богослужіння.

Марш пройде по вулиці Пікаділлі і далі, повз резиденцію британського прем’єра, до Даунінг-стріт.

Серед учасників маршу – всесвітньо відомий письменник-фантаст Террі Претчет і актор Стівен Фрай.

Нинішня акція стане найбільшим протестом за час перебування понтифіка на території Великобританії.

Організатори акції, як говориться на їхньому офіційному сайті, не мають нічого проти того, щоб Папа Римський приїздив до Великобританії і звертався до своїх прихильників, однак вважають, що в Британії Бенедикт XVI «вчить людей, як жити, відверто влізаючи в наш життєвий устрій і в наші закони».

Учасники протесту незадоволені політикою Ватикану щодо заборони на розповсюдження презервативів, потураючи, таким чином, зростання числа багатодітних сімей в найбідніших країнах. Незадоволені активісти і пропагандою роздільного навчання, забороною на аборти, неприйняттям сексуальних меншин, а також запереченням численних випадків педофілії серед католицьких священнослужителів, які прогомоніли на увесь світ.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.