Facebook
Facebook

Власники акаунтів на Facebook, у яких ще немає щоденника в «Живому журналі», тепер можуть авторизуватися в блог-платформі LiveJournal. Про це повідомляється в прес-релізі LiveJournal.

З 1 вересня 2010 володарі Facebook-акаунтів можуть залишати коментарі до записів в «Живому журналі», відправляти особисті повідомлення усередині ЖЖ, додавати користувачів в друзі і читати стрічку друзів, завантажувати до 15 юзерпіків і здійснювати покупки в магазині ЖЖ від свого імені.

Крім того, обліковий запис Facebook-аккаунта можна конвертувати в повнофункціональний/стандартний акаунт LiveJournal. Після конвертації авторизація в ЖЖ під ними призведе до автоматичного логіну під ЖЖ-аккаунтом.

««Живий Журнал» був і залишається відкритим майданчиком, та інтеграція з соціальною мережею Facebook значно розширює можливості для користувачів LiveJournal по всьому світу. Ми раді, що можемо запропонувати юзерам ЖЖ завжди бути на зв’язку з друзями, незалежно від того, користувачами якого сайту вони є. Варто відзначити, що нововведення не порушує цілісність LiveJournal як універсальної майданчика для розміщення та споживання інформації», – зазначила Керівник LiveJournal Russia Світлана Іваннікова.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.