автопарк, Верховна рада
ВРУ відремонтує свої Мерседеси

Регламентний комітет Верховної ради прийняв рішення додатково виділити понад півмільйона гривень на ремонт і обслуговування автомобілів спікера Володимира Литвина і його заступників.

Зокрема в ньому говориться, що автобазі Верховної ради не вистачає виділених на 2010 рік 1 млн 245 тис. гривень (потрібно мінімум 1 млн 856 тис. гривень).

Як вказується у листі Управління справами апарата парламенту, для обслуговування автомобілів Верховної ради потрібно додатково 853,1 тис. гривень. Із них украй необхідні 611 тис. гривень.

Із цієї суми 300 тис. грн. має піти на планове технічне обслуговування 10 автомобілів марки “Мерседес“, якими користується спікер Володимир Литвин і двоє його заступників. Зокрема, спікер Литвин користується двома орендованими автомобілями “Мерседес“, один із яких броньований.

“Плановий техогляд автомобілів “Мерседес” проводиться 1 раз на 15 тис. км пробігу. У середньому, автомобілі проходять його за два місяці. До кінця поточного року потрібно провести 20 техоглядів 10 машин середньою вартістю по 15 тис. грн. кожен”, – говориться в пояснювальній записці директора автобази.

Ще 250 тис. грн. піде на поточний ремонт автомобілів на СТО, 51 тис. гривень – страхування водіїв, 8 тис. грн. – позавідомча охорона автобази по провулку Нестерівському (Київ), 152 тис. грн – оплата кредиторської заборгованості на 1 вересня поточного року, і інші платежі.

Додаткові кошти виділили для автомобілів:

– 2 Mercedes S600, на яких їздить спікер;

– 2 Mercedes S600, якими користуються перший заступник спікера та заступник спікера;

– Mercedes S600, 2 Mercedes S500 і Mercedes S320 – автомобілі для делегацій;

– 2 Mercedes S600 – резервні автомобілі.

Як повідомлялося, вимоги президента Віктора Януковича економити державні кошти не зупинили чиновників, які закуповують за бюджетні гроші нові представницькі авто. Зараз автопарк найвищих держорганів коштує більше 5 млн доларів.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.