Літні люди, пенсіонери
Бабці стали більше займатися сексом

Згідно з недавнім дослідженням Наталії Гаврилової (Чиказький університет) та Стейсі Тесслер Ліндо, майже 40% чоловіків і 17% жінок у віці 75-85 років живуть статевим життям, причому 71% чоловіків і 51% жінок оцінили якість сексу як високу.

Статистика не може підтвердити або спростувати, що нинішні літні люди більше займаються сексом, ніж попередні покоління: адже раніше вчені не опитували людей старшого віку про їх інтимного життя. Але деякі сексологи впевнені, що люди похилого віку дійсно стали сексуальнішими.

Табу сьогодні зняті, і багато літніх людей знаходять нові способи – наприклад, відправляються в ліжко після сніданку, оскільки вранці рівень тестостерону в організмі вищий, пояснила відомий сексолог, 82-річна Рут Вестхаймер. А для жінок старше 60 років секс навіть приємніше, оскільки вже не треба побоюватися незапланованої вагітності, відзначається у статті Newsweek.

Незабаром у будинку для людей похилого віку почнуть переселятися численні представники покоління “бейбібумерів”, відзначає журнал.

“У них вища самооцінка, більше грошей і кращий стан здоров’я, а значить, і сексом вони будуть займатися більше”, – пророкує автор.

Вестхаймер радить будинкам пристарілих побудувати спеціальні “любовні гніздечка” з диванами, камінами і табличками “Не турбувати”.

Власне, нью-йоркський будинок пристарілих The Hebrew Home вже ввів спеціальні правила, що закріплюють права мешканців на сексуальне життя, не виключаючи і тих, хто страждає старечим недоумством і хворобою Альцгеймера. Мешканцям дозволено мати при собі порнографічні матеріали, співробітникам рекомендується тактовно йти, якщо вони випадково застигнутий пару в ліжку.

За матеріалами Newsweek, Inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.