Вибори
Вибори в Україні будуть брудні

Комітет виборців України прогнозує брудну виборчу кампанію з місцевих виборів. Про це сказав голова правління КВУ Олександр Черненко.

«Партії не чекали старту офіційного (передвиборних кампаній) і, фактично, з середини літа повноцінно кампанії ведуть», – сказав він.

За його словами, в основному для агітації партії використовують білборди, сіті-лайти, місцеві засоби масової інформації, також проводяться масові заходи та роздаються всілякі подарунки.

На думку Черненка, встановлені законом терміни на проведення передвиборних кампаній занадто малі.

За його словами, за такі короткі терміни (50 днів) неможливо нормально організувати вибори, провести прозору агітаційну кампанію.

Тому, вважає Черненко, кандидати будуть робити ставку на швидкий результат і агресивну кампанію з використанням адмінресурсу, підкупом виборців і зняттям конкурентів з реєстрації.

«30 жовтня десятки кандидатів будуть зняті з реєстрації. Часу на оскарження не буде. Наступне порушення – підкуп виборців: роздача гречки, подарунків, пакетів вже є і буде», – зазначив Черненко.

Також він вважає, що проблема порушень буде і з голосуванням на дому, так як медична довідка, згідно до закону, вже не є необхідним для цього документом, а достатньо лише заяви.

Голова правління КВУ зазначив, що можливі порушення і в переписуванні протоколів, допустивши подібну фальсифікацію документів у деяких регіонах.

Нагадаємо, виборча кампанія з місцевих виборів стартувала в суботу, 11 вересня.

Місцеві вибори в Україні пройдуть 31 жовтня.

За матеріалами proUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.