житло, будинок
Первинне житло у Києві продається по собівартості

Ринок купівлі-продажу первинного житла в Києві досяг критичної точки, коли багато забудовників стали пропонувати нерухомість, практично, за ціною її собівартості, тому очікувати різкого підвищення цін в найближчий період не слід.

Про це заявив комерційний директор управляючої компанії УКОБУД Тарас Шиманський.

“У Києві, готова до заселення 1-кімнатна квартира, в середньому, коштує $50 тисяч, і експозиція її на ринку становить близько 2-х місяців, що свідчить про її реальну, конкурентну ринкову ціну”, – розповідає він.

На думку Шиманського, ринок нерухомості не повинен бути підданий хаотичним змінам, особливо сьогодні, коли пропозиція перевищує попит і підвищення вартості навіть на 1-2% може негативно позначитися на готовності населення купувати житло.

Експерт каже, що подальша динаміка попиту на нову нерухомість буде багато в чому залежати від стабілізації макроекономічних показників у Європі та США, реалізації можливості видачі українськими банками кредитів в іноземній валюті (без конвертації в гривневий еквівалент), а також зміцнення довіри громадян до фінустанов.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2010 року, за словами начальника служби маркетингу і продажів житлового кварталу Новопечерські Липки Олесі Романенко, квартири на первинному ринку житла в Києві можуть подорожчати на 10-20%.

Джерело SV-Development

Comments

  1. Где вы видели готовые к заселению квартиры по 50 тыс уе?! Это только в хрущевках 1к квартиры столько стоят, и то не “в середньому”. За такие деньги сейчас пока можно купить лишь квартиры в домах, которые будут зданы через год. А в сданых домах квартиры стоят от 65..70 тыс уе. Ни о какой реальной, конкурентной рынковой цене пока речи быть не может!!! Это какойто абсурд на нынешнее время!

  2. Очень хочу купить квартиру новую в Киеве за 50000 – 70000$ в рассрочку, даже с первоначальным взносом 10%, с оформленным сроком рассрочки на 10 – 15 лет, но с досрочным погашением всего долга за 1 – 2 года, Подскажите, как это можно осуществить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.